Strike of Kings / Jinna Detaylı Tanıtım

Strike of Kings’e en son eklenen kahramanlardan biri olan Jinna için detaylı bir tanıtım hazırlamaya karar verdim. Bu yazıda Jinna’yı satın almadan önce sizin tarzınıza uyuyor mu görebileceksiniz. Dilerseniz uzatmadan hemen Jinna Strike of Kings tanıtımına başlayalım.

Jinna Oynanış

Oynanış zorluğu olarak Jinna’ya 10 üzerinden 5 puan verebiliriz. Yani ne kolay ne de zor. Orta düzey zorluğunda bir Strike of Kings kahramanı. Dayanıklılığı oldukça düşüktür. Saldırı için 10 üzerinden 4 verebilirsiniz lakin en önemli özelliği beceri gücüdür. Yetenekleriyle ön plana çıkar. Yetenek ve beceri kullanımı 10 üzerinden 9 ile oldukça etkili bir kahramandır.

Jinna Temel Özellikleri

3122 can puanıyla oldukça etkilidir. Fiziksel saldırısına ise 163 puan ile başlar. Ondan sonra da zaten olmaz. Temelde basit bir fiziksel saldırı özelliği verilmiş. Büyü kasmalısınız. Elbette aldığınız itemlerle gelişir. HP’de aynı şekilde. Büyü saldırısı yoktur. Alacağınız itemlerle büyü saldırısı elde edeceksiniz. Manaya ise 490 ile başlarsınız.

Jinna Saldırı Özelliği

Strike of Kings Jinna’nın en önemli saldırı özelliklerinden birisi haraket hızı ve kritik vuruşlarıdır. %200 kritik hasar özelliği ile dikkat çeken bir kahramandır. Ayrıca ranged dediğimiz uzaktan vuruş kategorisine girer. Diğer saldırı özellikleri eşyalardan gelir ama elbette beceri hasarına dayalı bir kahraman olduğu için eşyalarınızı beceri hasarı veren özelliklere ağırlık vererek seçmeniz yerinde olacaktır.

Jinna Savunma

Kaynak: Strike of Kings / Jinna Detaylı Tanıtım

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s